Логотип ПП "Таліман"
ПП "Таліман"
   


Рекомендації по догляду.


   Ви побудували заміський будинок з облицювальної цегли з таким же парканом. І ось ця цегла покривається білим нальотом. Це висоли – вихід солей з товщі стіни при випаровуванні з неї води. Ви не знаєте як з цим боротися. Проблема, на перший погляд, здається простою, але вирішити її можна лише володіючи певними знаннями, досвідом і відповідними матеріалами.

   Фірма «Сазі» (Росия) пропонує комплекс будівельних матеріалів які успішно вирішують проблему висолів, що складається з очищувача фасадів «Тіпром ОФ, «Тіпром ОЦ» і гідрофобізуючої рідини» «Тіпром До».
Очищувач фасадів «Тіпром ОФ» - гель червоного кольору для видалення висолів переважно сульфатного і карбонатного походження. Витрата 1л на 3-4 м2.
«Тіпром ОЦ» - для видалення плям розчинів і висолів переважно силікатного походження.

   Видалення солей з цегляної кладки.
Очищувач фасадів нанести з допомогою малярної щітки рівномірним шаром на оброблювану поверхню. Витримати 3-10 хвилин. У разі вбирання або висихання гелю раніше вказаного часу, необхідно повторити обробку. Видалити очищувач з оброблюваної поверхні водою, за допомогою щітки або струменем під тиском. Після цього ваш фасад абсолютно чистий.

   Запобігання появи висолів.
Щоб висоли не з'являлися знову, фасад необхідно обробити гідрофобізуючої (водовідштовхувальної) рідиною «Тіпромом До». «Тіпром До» - це кремнійорганічне просочення, що не містить розчинників що розводиться водою, абсолютно екологічно чиста. Вона проникає в матеріал на глибину 1,5 -5 мм і створює водовідштовхувальний, паропроникний шар. Має великий термін служби – не менше 10 років.
Витрата 1л. концентрату на 20 м2. Обробка «Тіпромом До» необхідна для того, щоб вода від косих дощів, мокрого снігу і т.д. не проникала всередину стін або інших елементів будівель. Саме вода, випаровуючись, знов виносить сіль на поверхню.

   Захист від морозів і вологи.
Після обробки гідрофобізуючою рідиною морозостійкість обробленого матеріалу збільшується у декілька разів, а міцність – на 24 -26 % (згідно висновку МНІЇТЕП р. Москви). Це особливо цінно для цегляних заборів, понад усе схильних до руйнування від води і морозу.

   Та ж ситуація і з популярною на сьогодні тротуарною плиткою.
Найбільші руйнування відбуваються на поверхні у весняний період, коли вдень від сонця тане сніг і плитка «набухає». Вночі замерзла вода розширяється і відбувається руйнування зсередини. Покривши зверху плитку «Тіпром До», ви збільшите термін її служби у декілька разів.

   Окрім вище за перерахований, «Тіпром До» застосовується як гідрофобізуюча рідина по бетону, штукатурці, пінобетону, вапняку. В поєднанні з водовідштовхувальними властивостями, це ще і грунт для будь-яких фасадних фарб, у тому числі і на водній основі. Використвання «Тіпрома До» в цій якості зменшує витрату фарби приблизно удвічі, а термін її служби збільшується в три – шість разів. «Тіпром До» також застосовний в приміщеннях з підвищеною вологістю: лазні, сауни басейни. Крім того, він володіє анти грибковим ефектом. На обробленій поверхні грибок вже не з'являється. Має сенс покривати «Тіпромом До» черепичні або шиферні дахи, особливо з невеликим скатом. Можна обробляти «Тіпромом До » Фасади пофарбовані вапном. Біле вапно на фасаді красиве, але не довговічне, його змивають дощі. Якщо покрити вапно «Тіпромом До», то вода стає для нього не страшна. Бруд теж на ній не осідатиме. У результаті виходить дешева, довговічна і сліпучо біла фасадна фарба.

 
 
Наші партнери:
Портал Бершадського району, м. Бершадь в інтернеті

 
 
 

На головну, Таліман